stat4u
styczeń
21
Poniedziałek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna
Komunikat Komisji Gier Podokręgu Rzeszów po rundzie jesiennej
START Wola Mielecka    04 stycznia 2019    PDF Drukuj Email

Komunikat Komisji Gier Podokręgu Rzeszów po zakończonych rozgrywkach rundy jesiennej sezonu 2018/19
Prace  Komisji odbywały  się  w  siedmioosobowym  składzie:  Sławomir  Ferenc  –  Przewodniczący; Stanisław  Róg  –  zastępca;  Dawid  Homa  –  sekretarz;  Maciej  Kawalec;  Marian  Krzyśko;  Maciej Sacała; Zbigniew Chmiel.

 
Czarni Trześń-Start Wola Mielecka 5-1, kolejka 13, koniec rundy I
START Wola Mielecka    11 listopada 2018    PDF Drukuj Email


1-0 M.Dopart (10'), 2-0 K.Szymański (48'), 2-1 T.Wókcik (57'), 3-1 K.Szymański (79'), 4-1 P.Juras (82'), 5-1  M.Dopart (87')
START: Jacek Siembab - Kamil Myjak, Mateusz Rec, Tomasz Wójcik, Dariusz Jaworski (kpt), Jakub Peret, Dawid Węglarz, Mikołaj Hajduk, Maciej Kania, Bartłomiej Siembab, Adrian Kania

Kolejka 13 - 11 listopada 2018, koniec rundy I
Czarni Trześń 5-1 Start Wola Mielecka
Zacisze Trześń 1-0 Tempo Cmolas
Piłkarskie Nadzieje Mielec 6-1 Smoczanka Mielec
LKS Podleszany 4-5 LKS Babicha
Złotniczanka Złotniki 1-0 Atut Podborze
LKS Hucina 2-2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Dromader Chrząstów 5-2 Barka Breń Osuchowski

 

 
Tempo Cmolas - Start Wola Mielecka 3-0, kolejka 11
START Wola Mielecka    28 października 2018    PDF Drukuj Email

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 11 - 27-28 października 2018
Tempo Cmolas 3-0 Start Wola Mielecka
Czarni Trześń 3-2 Smoczanka Mielec
Zacisze Trześń 1-1 LKS Babicha
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-1 Atut Podborze
LKS Podleszany 1-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Złotniczanka Złotniki 7-3 Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina 1-1 Dromader Chrząstów
 
Smoczanka Mielec - Start Wola Mielecka 8-1, kolejka 9
START Wola Mielecka    14 października 2018    PDF Drukuj Email

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 9 - 13-14 października 2018
Smoczanka Mielec 8-1 Start Wola Mielecka
Tempo Cmolas 1-3 LKS Babicha
Czarni Trześń 3-0 Atut Podborze
Zacisze Trześń 5-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-1 Barka Breń Osuchowski
LKS Podleszany 4-1 Dromader Chrząstów
Złotniczanka Złotniki 1-1 LKS Hucina
 
Start Wola Mielecka - Złotniczanka Złotniki 3-0, kolejka 8
START Wola Mielecka    07 października 2018    PDF Drukuj Email

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 8 - 6-7 października 2018
Start Wola Mielecka 3-0 Złotniczanka Złotniki
LKS Hucina 0-3 LKS Podleszany
Dromader Chrząstów 1-6 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Barka Breń Osuchowski 2-0 Zacisze Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-4 Czarni Trześń
Atut Podborze 1-2 Tempo Cmolas
LKS Babicha 1-3 Smoczanka Mielec

 

 
LKS Babicha - Start Wola Mielecka, 6-1 (1-1) kolejka 7
START Wola Mielecka    30 września 2018    PDF Drukuj Email

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 7 - 29-30 września 2018
LKS Babicha 6-1 Start Wola Mielecka
Smoczanka Mielec 4-0 Atut Podborze
Tempo Cmolas 1-5 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Czarni Trześń 0-3 vo
Barka Breń Osuchowski
przerwany w 58. min.- naruszenie nietykalności cielesnej sędziego przez kibica
Zacisze Trześń 0-8 Dromader Chrząstów
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-0 LKS Hucina
LKS Podleszany 3-1 Złotniczanka Złotniki
 
Start Wola Mielecka - LKS Podleszany 0-3 (0-1), kolejka 6
START Wola Mielecka    23 września 2018    PDF Drukuj Email

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 6 - 22-23 września 2018
Start Wola Mielecka 0-3 LKS Podleszany
Złotniczanka Złotniki 0-5 Piłkarskie Nadzieje Mielec
LKS Hucina 0-0 Zacisze Trześń
Dromader Chrząstów 0-2 Czarni Trześń
Barka Breń Osuchowski 1-5 Tempo Cmolas
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-3 Smoczanka Mielec
Atut Podborze 1-2 LKS Babicha
 
Atut Podborze - Start Wola Mielecka 0-0, kolejka 5
START Wola Mielecka    16 września 2018    PDF Drukuj Email

Start: Michał Krawiec - Artur Pietras, Mateusz Rec Mateusz Stec (90'), Kamil Myjak, Jakub Peret, Dawid Węglarz, Bogumił Łaz, Mikołaj Hajduk, Piotr Surgota (kpt), Bartłomiej Smaczny, Tomasz Gibała Maciej Kania (46')
Sędziował: Karol Pękala z KS ZPN Podkarpacki  J.Dereń, D.Dubiel, J,Kilian, M.Dudek, Ł.Dubiel - T.Gibała, P.Surgota, M.Hajduk  B.Smaczny   P.Bielik
Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 5 - 15-16 września 2018
Atut Podborze 0-0 Start Wola Mielecka
LKS Babicha 1-4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Smoczanka Mielec 5-1 Barka Breń Osuchowski
Tempo Cmolas 3-3 Dromader Chrząstów
Czarni Trześń 1-0 LKS Hucina
Zacisze Trześń 4-1 Złotniczanka Złotniki
LKS Podleszany 2-5 Piłkarskie Nadzieje Mielec
 


Znajdź nas na facebooku

Like Plus PP