stat4u
styczeń
28
Sobota
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Przygotowania Startu do sezonu 2016/2017 wiosna 2017
Przygotowania Startu do sezonu 2016/2017 wiosna 2017 PDF Drukuj Email
START Wola Mielecka    26 marca 2017

{jcomments off}Trening:
wtorek godz. 18.00 sala gimnastyczna Zespołu Szkół
czwartek godz. 18.00 stadion

Harmonogram przygotowań Startu Wola Mielecka do rundy 2016/2017 wiosna 2017 rozgrywek Klasa B grupa: Rzeszów V - Mielec.
Mecze kontrolne:

ORZEŁ Kosowy - Start Wola Mielecka 3-7                           26.03.2017
Start Wola Mielecka - KAMIENIARZ Golemki 2-4                 19.03.2017
Start Wola Mielecka - KS Smoczanka Mielec 6-6                 14.03.2017
Start Wola Mielecka - Marmury Przyłęk  2-2                       11.03.2017
Start Wola Mielecka - Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-0   04.03.2017
Start Wola Mielecka - Błękitni Jaślany  5-1                        26.02.2017
Start Wola Mielecka - Piast Wadowice Górne 5-3               19.02.2017
Start Wola Mielecka - LKS Podleszany 4-3                        12.02.2017
Start Wola Mielecka - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-4   05.02.2017

ORZEŁ Kosowy-Start Wola Mielecka 3-7
bramki: Smaczny (3x), Folta (2x), Myjak, Kolin
Na zakończenie przygotowań START rozegrał sparing gościnnie w Kosowach. Od pierwszej minuty spotkania zdecydowana przewaga STARTU udokumentowana siedmioma bramkami. Podsumowanie przygotowań do sezonu wypada ocenić na dobrą czwórkę. W kadrze zespołu obecnie jest 20 zawodników.
Po trzymiesięcznych przygotowaniach i rozegraniu 9 meczy kontrolnych działacze STARTU z optymizmem czekają na rozpoczęcie rundy rewanżowej. Pierwszy ligowy mecz w niedziele 02 kwietnia 2017 roku o godz. 11.00. Zarząd, trener i zawodnicy serdecznie zapraszają na mecz i proszą o żywiołowy doping ponieważ przyjeżdża przeciwnik który w niesportowych okolicznościach otrzymał valkower w sierpniowym spotkaniu.

Start Wola Mielecka - KAMIENIARZ Golemki 2-4

bramki: Chomycz, Smaczny
Spotkanie rozegrane z czołową drużyna A klasowa grupy dębickiej zgłaszającej aspiracje do awansu do klasy okręgowej w której występowali zawodnicy z przeszłością w KARPATACH Krosno i Piotrkowie Trybunalskim. Mecz toczył się w szybkim tempie z przewaga gości od pierwszej do ostatniej minuty co odzwieciedla wynik spotkania. START jest już w ostatnim etapie przygotowań i oczekuje na rozpoczęcie sezonu.

Start Wola Mielecka - KS Smoczanka Mielec 6-6

bramki: Rec (3x), Myjak (2x), Pietras.
Obydwie drużyny nastawiły się na atak bramki przeciwnika zapominając o obronie własnej o czym świadczy liczba zdobytych i straconych goli. Pojedynek wyrównany. Wykazać swoje umiejętności mogli zarówno napastnicy jak i bramkarze ponieważ bramkami można by obdzielić conajmniej kilka spotkań ligowych. Drużyna STARTU jest już w ostatnim etapie przygotowań do rozpoczęcia rundy rewanżowej.

Start Wola Mielecka - Marmury Przyłęk 2-2
bramki: Myjak, Rec
START po raz pierwszy rozegrał sparing na własnym boisku. Zimna aura wymusiła na obydwu drużynach chęci do biegania wobec powyższego mecz rozgrywany był w szybkim tempie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla STARTU i MARMUROW. Remis jest wynikiem sprawiedliwym a obie drużyny solidarnie pokonały bramkarzy po jednym razie z akcji oraz po rzutach karnych. START ma zaplanowane jeszcze trzy mecze kontrolne.

Radomyślanka Radomyśl Wielki  - Start Wola Mielecka 3-0

START kontynuuje przygotowania do rundy.Tym razem udał się na spotkanie do Radomyśla. Mecz odbył się przy pięknej wiosennej pogodzie. I polowa przewaga gospodarzy udokumentowana dwoma bramkami. W drugiej części więcej z gry mieli zawodnicy STARTU wypracowując sobie kilka sytuacji bramkowych, których jednak nie potrafili sfinalizować. Wynik na 10 min. przed końcem spotkania gospodarze ustalili po prezencie od obrońcy STARTU. Ogólnie dobre, atrakcyjne spotkanie obfitujące w niezłe akcje z gra w głównej mierze w środkowej części boiska. Było to piąte spotkanie kontrolne. Do tej pory START zanotował dwie porażki i trzy zwycięstwa. Przygotowania do rundy rewanżowej przebiegają zgodnie z planem. START do rozegrania ma w planie jeszcze cztery gry kontrolne.

Start Wola Mielecka -
BŁĘKITNI Jaślany 5-1
bramki: Stec Krystian, Rec Mateusz, Siembab Jacek, Chomycz Paweł, Myjak Michał
Od pierwszej do ostatniej minuty zdecydowana przewaga drużyny STARTU, co potwierdza liczba strzelonych bramek. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem po błędzie i zbyt krótkim wybiciu piłki przez bramkarza STARTU. Przygotowania do rundy rewanżowej przebiegają prawidłowo i tak jak zaplanował trener co potwierdza kolejny sparing rozegrany na dobrym poziomie.

Start Wola Mielecka - Piast Wadowice Górne 5-3

bramki: Folta Janusz, Rec Mateusz, Smaczny Bartłomiej, Wójcik Tomasz, Stec Krystian
Spotkanie odbyło się gościnnie na stadionie w Niwiskach. Po pierwszych 20 min. Piast powinien prowadzić 0-3 lecz nie wykorzystał wydawałoby się bramkowych sytuacji. Potem START objął przewagę co udokumentował 5 bramkami. Pod koniec II połowy PIAST przy biernej postawie zawodników STARTU odrobił nieco straty. Ogólni pozytywne spotkanie po raz pierwszy rozegrane na trawie.

Start Wola Mielecka - LKS Podleszany 4-3

bramki: Rec Mateusz (3x), Myjak Michał
Spotkanie odbyło się w zimowej scenerii na sztucznej murawie. Zdecydowana przewaga STARTU do 80 min., prowadzenie 4-0. Pod koniec II polowy Podleszan nieco odrobili straty. Trenerzy zadowoleni ze spotkania, mogli sprawdzić warianty gry oraz przetestować nowych zawodników. Optymistycznym faktem jest to że zawodnicy nie narzekają na urazy i zdrowie i uczestniczą w przygotowaniach.  

Start Wola Mielecka - Ostrowia Ostrowy Baranowskie 1-4
bramka: Smaczny Bartłomiej
W pierwszej połowie gra wyrównana, z akcjami pod obydwoma bramkami. W drugiej połowie goście dzięki większemu doświadczeniu i ograniu osiągnęli przewagę i zasłużenie wygrali. W drużynie gości wystąpiło kilku zawodników ogranych na IV ligowych boiskach.

wstecz  

Znajdź nas na facebooku

Like Plus PP