stat4u
styczeń
28
Sobota
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Podsumowanie przygotowań Startu do rundy wiosennej 2018
Podsumowanie przygotowań Startu do rundy wiosennej 2018 PDF Drukuj Email
START Wola Mielecka    25 marca 2018

{jcomments off} Ze względu na zmiany w rozgrywkach spowodowane trudnymi warunkami atmosferycznymi drużyna STARTU zmodyfikowała plan przygotowań. W ostatnim czasie rozegrano awaryjnie na wyjeździe dwa sparingi. Z KAMIENIARZEM w Golemkach (2-3, Rec, Surgota, Głodzik) oraz z OSTROVIA w Ostrowach (2-1, Niedbała). Obydwa spotkania miały na celu podtrzymanie mikrocyklon treningowego. Toczyły się na zmrożonym i ośnieżonym boisku, a zawodnicy bardziej skupiali się nie na grze ale na tym by obyło się bez urazów i kontuzji.

Cały cykl przygotowań trzeba uznać za udany a początek rundy da odpowiedź, co zawodnicy trener i działacze będą mogli osiągnąć w tym sezonie. Po zmianie terminarza rozgrywek START rozgrywa pierwsze mecze na wyjazdach, a na pierwszy mecz w roli gospodarza poczekać trzeba będzie aż do 18 kwietnia 2018 roku, kiedy gościć będziemy zawodników TUSZYMKI Tuszyma.

Natomiast inauguracja rundy wiosennej dla zawodników STARTU przewidziana jest na Wielka Sobotę meczem wyjazdowym z DROMADEREM Chrzęstów na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej. W tym meczu powinni pojawić się nowo pozyskani zawodnicy.

Przygotowania do rundy wiosennej
11.03.2018
Zawodnicy LKS Start Wola Mielecka rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Pierwsza część poświęcona jest pracy nad siłą i wytrzymałością, a w drugim etapie zawodnicy pracować będą nad techniką i taktyką gry. Do zespołu dołączyło dwóch napastników, kolejni gracze wyrażają chęć gry w drużynie, a najważniejsza wiadomością jest to ze wszyscy obecni zawodnicy zadeklarowali pozostanie w klubie.
Treningi na przemian odbywają się na sali i na stadionie, zgodnie z opracowanym planem treningowym.
Treningi: wtorek, czwartek sala godz. 20.00, stadion godz. 19.00.

Od lutego zaplanowano do rozegrania 6 gier kontrolnych.
03.02.2018  Start Wola Mielecka - LKS Zasów 3-4
10.02.2018  Start Wola Mielecka - ORZEŁ Kosowy  5-0 (1-0)
16.02.2018  Start Wola Mielecka - RADOMYŚLANKA Radomyśl Wielki 1-3
11.03.2018  KAMIENIARZ Golemki - Start Wola Mielecka 2-3
25.03.2018 Ostrovia Ostrowy Branowskie - Start Wola Mielecka 2-1

 

Start Wola Mielecka - LKS Zasów 3-4
03.02.2018
Po świątecznej przerwie rozpoczęły się przygotowania do rundy wiosennej. Pierwszy mecz kontrolny Start rozegrał z przeciwnikiem z A klasy grupy dębickiej. Zawodnicy gości lepiej prezentowali się fizycznie co od razu wykorzystali w pierwszych 10 minutach prowadząc już 0-2. Gospodarze wystąpili na początku spotkania w eksperymentalnym składzie i ustawieniu. Po zmianie stron doprowadzili do wyrównania i mieli szanse na prowadzenie lecz nie wykorzystali rzutu karnego. Swoją przewagę goście udokumentowali w końcówce spotkania strzelając przy biernej postawie obrońców i bramkarza zwycięska bramkę. Mecz jak na początek przygotowań stal na dość dobrym poziomie, a zawodnicy mogli zostawić sporo zdrowia na dobrze przygotowanym boisku. Obecnie kadra zespołu liczy 20 graczy, ale nie jest to być może jeszcze koniec wzmocnień.

Start Wola Mielecka - ORZEŁ Kosowy  5-0 (1-0)
10.02.2018

Kolin (k), Głodzik (2), Smaczny, Myjak
Zawodnicy STARTU kontynuują przygotowania do rundy wiosennej. Na ośnieżonej i zmrożonej płycie zdecydowanie lepiej prezentowali się gospodarze. Zimowe warunki wymagały potwierdzenia dobrego wyszkolenia technicznego oraz siły fizycznej co potwierdzili gracze STARTU czasem posiadania piłki, liczbą akcji bramkowych i wreszcie zdobytymi golami. Przed miejscowymi druga część przygotowań gdzie pracować będą nad siłą i kondycją. W planie mają gry kontrolne z trzema drużynami z dębickiej okręgówki. W obecnej chwili w przygotowaniach bierze udział 22 zawodników, zdrowie dopisuje, brak jest poważniejszych urazów, a niewykluczone ze działacze jeszcze dokonają wzmocnień. Z drużyną pożegnał się Łukasz BABULA, który rezygnuje z dalszej gry. Zarząd, trener i zawodnicy składają podziękowanie za grę w barwach drużyny STARTU.

Start Wola Mielecka - RADOMYŚLANKA Radomyśl Wielki 1-3
16.02.2018
Peret (k)
Na miesiąc przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych w trzecim spotkaniu START gościł piłkarzy z Radomyśla. W pierwszej części spotkania więcej bramkowych sytuacji mieli gospodarze lecz nie potrafili ich zamienić na bramki. Goście posiadając w swych szeregach bardziej ogranych i doświadczonych zawodników przewagę udokumentowali w drugiej połowie. Sparing odbył się w przyjacielskiej atmosferze a zawodnicy mogli znowu wykazać się swoimi umiejętnościami na wymagającej techniki i zdrowia murawie. Pożyteczne spotkanie dla obu drużyn, gdzie trenerzy mogli zobaczyć jak wygląda dyspozycja poszczególnych zawodników. W kolejnych grach kontrolnych powinna się już krystalizować podstawowa jedenastka i grupa rezerwowych na których opierać się będzie gra STARTU w rundzie wiosennej. Na następna grę kontrolna START jedzie do piątoligowca KAMIENIARZA.


wstecz  

Znajdź nas na facebooku

Like Plus PP