stat4u
styczeń
28
Sobota
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Wręczenia orderów i odznaczeń oraz odznak „Za Zasługi dla Sportu”
Wręczenia orderów i odznaczeń oraz odznak „Za Zasługi dla Sportu” PDF Drukuj Email
START Wola Mielecka    15 marca 2018

{jcomments off}15 marca 2018 roku w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyły się dwie uroczystości: wręczenie orderów i odznaczeń państwowych, nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz odznak „Za Zasługi dla Sportu” osobom zasłużonym za działalność na rzecz sportu. Zgromadzeni otrzymali wyróżnienia z rąk Ministra Witolda Bańki.

Brązową Odznakę "Za Zasługi dla Sportu” otrzymał m.in. Zbigniew Opiela, długoletni Prezes klubu Start Wola Mielecka.

W uroczystościach udział wzięły osoby z pasją, działające w sporcie osób z niepełnosprawnością, nauczyciele wychowania fizycznego, którzy mogą pochwalić się sukcesami swoich podopiecznych w sporcie szkolnym, ludzie oddani sportom wodnym i żeglarstwu, ciężarom, piłce nożnej, szermierce, osoby, które wspierają sport poświęcając mu swój czas i zaangażowanie.

Odznaczenia i ordery, a także odznaki „Za Zasługi dla Sportu”, które zostały wręczone, to wyraz uznania za trud i osiągnięte sukcesy oraz symbol wdzięczności za ogromne zaangażowanie i postawę godną naśladowania.

Brązową Odznakę "Za Zasługi dla Sportu” otrzymał m.in. Zbigniew Opiela, długoletni Prezes klubu Start Wola Mielecka.

Gratulacje Prezesowi LKS Start Wola Mielecka złożyli uczestnicy spotkania Senator RP, Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej  Mieczysław Golba oraz Przewodniczący Komisji Odznaczeń Podkarpackiego ZPN, Bogusław Szczurek.link do galerii: https://wicherski1.blogspot.com

 


wstecz  

Znajdź nas na facebooku

Like Plus PP