stat4u
październik
15
Wtorek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Dromader Chrząstów-Start Wola Mielecka 2-3, kolejka 9
Dromader Chrząstów-Start Wola Mielecka 2-3, kolejka 9 PDF Drukuj Email
START Wola Mielecka    29 września 2019

Klasa A 2019/2020, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 10 - 5-6 października 2019 roku
Orły Ruda - Barka Breń Osuchowski
Start Wola Mielecka - LKS Babicha
Zacisze Trześń - Dromader Chrząstów
Piast Wadowice Górne - Raniżovia Raniżów
Pitmark Jaślany - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Złotniczanka Złotniki
Czarni Trześń - LKS Hucina
Atut Podborze - Tempo Cmolas
Kolejka 9 - 28-29 września 2019 roku
Atut Podborze 0-2 Orły Ruda
Tempo Cmolas 1-2 Czarni Trześń
LKS Hucina 1-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Złotniczanka Złotniki 2-1 Pitmark Jaślany
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2-1 Piast Wadowice Górne
Raniżovia Raniżów - Zacisze Trześń
Dromader Chrząstów 2-3 Start Wola Mielecka
LKS Babicha 4-2 Barka Breń Osuchowski
Kolejka 8 - 21-22 września 2019 roku
Orły Ruda 3-2 LKS Babicha
Barka Breń Osuchowski 0-3 Dromader Chrząstów
Start Wola Mielecka 3-2 Raniżovia Raniżów
Zacisze Trześń 1-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Piast Wadowice Górne 0-1 Złotniczanka Złotniki
Pitmark Jaślany 0-2 LKS Hucina
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-4 Tempo Cmolas
Czarni Trześń 3-1 Atut Podborze
Kolejka 7 - 14-15 września 2019 roku
Czarni Trześń 6-0 Orły Ruda
Atut Podborze 0-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Tempo Cmolas 3-0 Pitmark Jaślany
LKS Hucina 2-2 Piast Wadowice Górne
Złotniczanka Złotniki 4-2 Zacisze Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 5-2 Start Wola Mielecka
Raniżovia Raniżów 1-1 Barka Breń Osuchowski
Dromader Chrząstów 3-3 LKS Babicha
Kolejka 6 - 7-8 września 2019 roku
Orły Ruda 0-2 Dromader Chrząstów
LKS Babicha 1-0 Raniżovia Raniżów
Barka Breń Osuchowski 6-4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Start Wola Mielecka 4-3 Złotniczanka Złotniki
Zacisze Trześń 0-0 LKS Hucina
Piast Wadowice Górne 5-2 Tempo Cmolas
Pitmark Jaślany 2-1 Atut Podborze
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-2 Czarni Trześń
Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września 2019 roku
Sokół II Kolbuszowa Dolna 6-1 Orły Ruda
Atut Podborze 2-2 Piast Wadowice Górne
Tempo Cmolas 3-0 Zacisze Trześń
LKS Hucina 2-0 Start Wola Mielecka
Złotniczanka Złotniki 2-1 Barka Breń Osuchowski
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2-3 LKS Babicha
Raniżovia Raniżów 1-1 Dromader Chrząstów
Pitmark Jaślany 2-2 Czarni Trześń
Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
Orły Ruda 1-2 Raniżovia Raniżów
Dromader Chrząstów 3-4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
LKS Babicha 4-1 Złotniczanka Złotniki
Barka Breń Osuchowski 6-3 LKS Hucina
Start Wola Mielecka 2-0 Tempo Cmolas
Zacisze Trześń 2-0 Atut Podborze
Piast Wadowice Górne 1-6 Czarni Trześń
Pitmark Jaślany 1-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
Pitmark Jaślany 3-0 (wo) Orły Ruda
na boisku 1-1
Sokół II Kolbuszowa Dolna 2-1 Piast Wadowice Górne
Czarni Trześń 3-0 Zacisze Trześń
Atut Podborze 3-3 Start Wola Mielecka
Tempo Cmolas 0-2 Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina 1-2 LKS Babicha
Złotniczanka Złotniki 3-3 Dromader Chrząstów
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-2 Raniżovia Raniżów
Kolejka 2 - 14 sierpnia
Orły Ruda 3-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Raniżovia Raniżów 2-4 Złotniczanka Złotniki
Dromader Chrząstów 0-2 LKS Hucina
LKS Babicha 1-4 Tempo Cmolas
Barka Breń Osuchowski 1-2 Atut Podborze
Start Wola Mielecka 1-8 Czarni Trześń
Zacisze Trześń 3-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Wadowice Górne 1-3 Pitmark Jaślany
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Piast Wadowice Górne 1-3 Orły Ruda
Pitmark Jaślany 6-2 Zacisze Trześń
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0-3 (wo) Start Wola Mielecka
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Trześń 9-1 Barka Breń Osuchowski
Atut Podborze 2-1 LKS Babicha
Tempo Cmolas 0-3 Dromader Chrząstów
LKS Hucina 3-3 Raniżovia Raniżów
Złotniczanka Złotniki 2-3 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
wstecz  

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdź nas na facebooku

Like Plus PP