stat4u
grudzień
14
Piątek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Archiwum | Terminarz rozgrywek Klasa A sezon 2017/2018, wiosna 2018 grupa: Rzeszów III - Mielec
Terminarz rozgrywek Klasa A sezon 2017/2018, wiosna 2018 grupa: Rzeszów III - Mielec PDF Drukuj Email
10 czerwca 2018

Terminarz rozgrywek Klasa A sezon 2017/2018, jwiosna 2018 grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 16 -  18 kwietnia 2018
18 marca 2018 mecze odwołane z powodu mrozu i śniegu
Pauza: LKS Hucina
Pitmark Jaślany 2-1 Sokis Chorzelów
Smoczanka Mielec 0-3 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Korona Majdan Królewski 7-0 Błękitni Siedlanka
Start Wola Mielecka 2-0 Tuszymka Tuszyma
Barka Breń Osuchowski 4-1 Piast Wadowice Górne
Czarni Trześń 5-0 Dromader Chrząstów
Złotniczanka Złotniki 2-0 Atut Podborze
Kolejka 17 -  30 maja 2018
25 marca 2018 mecze odwołane z powodu zalegającego śniegu
Pauza: Złotniczanka Złotniki.
Start Wola Mielecka 1-1 Piast Wadowice Górne
LKS Hucina 2-0 Pitmark Jaślany
Atut Podborze 0-0 Czarni Trześń
Dromader Chrząstów 2-1 Barka Breń Osuchowski
Tuszymka Tuszyma 0-1 Korona Majdan Królewski
Błękitni Siedlanka 2-1 Smoczanka Mielec
Piłkarskie Nadzieje Mielec 0-1 Sokis Chorzelów
Kolejka 18 - 31 marca 2018
Pauza: Czarni Trześń.
Dromader Chrząstów 1-2 Start Wola Mielecka
Pitmark Jaślany 1-3 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Sokis Chorzelów 8-0 Błękitni Siedlanka
Smoczanka Mielec 2-1 Tuszymka Tuszyma
Korona Majdan Królewski 5-1 Piast Wadowice Górne
Barka Breń Osuchowski 3-3 Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki 0-3 LKS Hucina (wo) na boisku 3-1
Kolejka 19 - 7-8 kwietnia 2018
Pauza: Barka Breń Osuchowski.
Złotniczanka Złotniki 3-2 Pitmark Jaślany
LKS Hucina 1-4 Czarni Trześń
Atut Podborze 3-4 Start Wola Mielecka
Dromader Chrząstów 2-2 Korona Majdan Królewski
Piast Wadowice Górne 2-1 Smoczanka Mielec
Tuszymka Tuszyma 1-4 Sokis Chorzelów
Błękitni Siedlanka 1-6 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Kolejka 20 - 14-15 kwietnia 2018
Pauza: Start Wola Mielecka
Pitmark Jaślany 7-0 Błękitni Siedlanka
Piłkarskie Nadzieje Mielec 1-1 Tuszymka Tuszyma
Sokis Chorzelów 2-0 Piast Wadowice Górne
Smoczanka Mielec 3-3 Dromader Chrząstów
Korona Majdan Królewski 4-2 Atut Podborze
Barka Breń Osuchowski 1-1 LKS Hucina
Czarni Trześń 2-2 Złotniczanka Złotniki
Kolejka 21 - 21-22 kwietnia 2018
Pauza: Korona Majdan Królewski.
Sokis Chorzelów 4-2 Dromader Chrząstów
Czarni Trześń 1-1 Pitmark Jaślany
Złotniczanka Złotniki 1-6 Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina 0-2 Start Wola Mielecka
Atut Podborze 3-1 Smoczanka Mielec
Piast Wadowice Górne 0-2 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Tuszymka Tuszyma 0-0 Błękitni Siedlanka
Kolejka 22 - 28-29 kwietnia 2018
Pauza: Smoczanka Mielec.
Pitmark Jaślany 1-3 Tuszymka Tuszyma
Błękitni Siedlanka 0-4 Piast Wadowice Górne
Piłkarskie Nadzieje Mielec 2-0 Dromader Chrząstów
Sokis Chorzelów 2-3 Atut Podborze
Korona Majdan Królewski 2-3 LKS Hucina
Start Wola Mielecka 3-5 Złotniczanka Złotniki
Barka Breń Osuchowski 0-2 Czarni Trześń
Kolejka 23 - 2- 3 maja 2018
Pauza: Sokis Chorzelów
Barka Breń Osuchowski 5-2 Pitmark Jaślany
Czarni Trześń 1-0 Start Wola Mielecka
Złotniczanka Złotniki 1-4 Korona Majdan Królewski
LKS Hucina 1-4 Smoczanka Mielec
Atut Podborze 1-0 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Dromader Chrząstów 4-1 Błękitni Siedlanka
Piast Wadowice Górne 2-2 Tuszymka Tuszyma
Kolejka 24 - 5-6 maja 2018
Pauza: Piłkarskie Nadzieje Mielec.
Pitmark Jaślany 2-3 Piast Wadowice Górne
Tuszymka Tuszyma 0-3 Dromader Chrząstów vo
Błękitni Siedlanka 2-4 Atut Podborze
Sokis Chorzelów 6-3 LKS Hucina
Smoczanka Mielec 1-4 Złotniczanka Złotniki
Korona Majdan Królewski 1-3 Czarni Trześń
Start Wola Mielecka 2-1 Barka Breń Osuchowski
Kolejka 25 - 12-13 maja
Pauza: Błękitni Siedlanka.
Start Wola Mielecka 0-2 Pitmark Jaślany
Barka Breń Osuchowski 0-2 Korona Majdan Królewski
Czarni Trześń 2-1 Smoczanka Mielec
Złotniczanka Złotniki 0-2 Sokis Chorzelów
LKS Hucina 1-1 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Atut Podborze 3-0 Tuszymka Tuszyma vo
Dromader Chrząstów 2-5 Piast Wadowice Górne
Kolejka 26 - 19-20 maja
Pauza: Tuszymka Tuszyma.
Pitmark Jaślany 3-3 Dromader Chrząstów
Piast Wadowice Górne 4-1 Atut Podborze
Błękitni Siedlanka 1-4 LKS Hucina
Piłkarskie Nadzieje Mielec 0-0 Złotniczanka Złotniki
Sokis Chorzelów 3-1 Czarni Trześń
Smoczanka Mielec 1-0 Barka Breń Osuchowski
Korona Majdan Królewski 4-1 Start Wola Mielecka
Kolejka 27 - 26-27 maja
Pauza: Piast Wadowice Górne.
Korona Majdan Królewski 5-1 Pitmark Jaślany
Start Wola Mielecka 4-5 Smoczanka Mielec
Barka Breń Osuchowski 1-1 Sokis Chorzelów
Czarni Trześń 2-3 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Złotniczanka Złotniki 2-1 Błękitni Siedlanka
LKS Hucina 3-1 Tuszymka Tuszyma
Atut Podborze 2-3 Dromader Chrząstów
Kolejka 28 - 2-3 czerwca
Pauza: Dromader Chrząstów.
Pitmark Jaślany 2-6 Atut Podborze
Piast Wadowice Górne 3-3 LKS Hucina
Tuszymka Tuszyma 4-4 Złotniczanka Złotniki
Błękitni Siedlanka 0-2 Czarni Trześń
Piłkarskie Nadzieje Mielec 9-1 Barka Breń Osuchowski
Sokis Chorzelów 4-0 Start Wola Mielecka
Smoczanka Mielec 1-2 Korona Majdan Królewski
Kolejka 29 - 9-10 czerwca
Pauza: Atut Podborze.
Smoczanka Mielec 6-2 Pitmark Jaślany
Korona Majdan Królewski 1-3 Sokis Chorzelów
Start Wola Mielecka 1-4 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Barka Breń Osuchowski 4-0 Błękitni Siedlanka
Czarni Trześń 3-0 Tuszymka Tuszyma vo
Złotniczanka Złotniki 3-2 Piast Wadowice Górne
LKS Hucina 2-2 Dromader Chrząstów
Kolejka 30 - 17 czerwca
Pauza: Pitmark Jaślany.
Atut Podborze 3-2 LKS Hucina
Dromader Chrząstów 3-0 Złotniczanka Złotniki
Piast Wadowice Górne 3-5 Czarni Trześń
Tuszymka Tuszyma 1-6 Barka Breń Osuchowski
Błękitni Siedlanka 0-4 Start Wola Mielecka 0-2
Piłkarskie Nadzieje Mielec 0-1 Korona Majdan Królewski
Sokis Chorzelów 4-0 Smoczanka Mielec
wstecz