stat4u
luty
17
Niedziela
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Archiwum | Nowy sezon 2017/2018, Klasa A grupa: Rzeszów III - Mielec
Nowy sezon 2017/2018, Klasa A grupa: Rzeszów III - Mielec PDF Drukuj Email
12 sierpnia 2017

W piątek 11 sierpnia 2017 roku badaniami lekarskimi  drużyna STARTu zakończyła okres przygotowawczy do występów na A klasowych boiskach. Drużynę opuścili Janusz Folta i Paweł Chomycz. Na ich miejsce działacze do składu działacze dołączyli: Piotra Surgotę z Wisłoki Borowa, Łukasza Babulę z LKS Podleszany i Jana Niedbałę z PIASTA Wadowice Górne. W drużynie pozostali także Jakub Ryś i Tomek Gibała z GRYFU Mielec. Obecna kadra liczy 22 seniorów i 2 juniorów.

Z grupy mieleckiej do klasy okręgowej awansuje mistrz i vice mistrz rozgrywek natomiast spadkiem zagrożone są na pewno trzy drużyny oraz dodatkowo tyle ile zdegradowanych będzie naszych zespołów występujących obecnie w dębickiej okręgówce. Rywalizacja w mieleckiej A klasie wydaje się być dosyć ciekawa bowiem kilka zespołów zgłasza aspiracje do zajęcia miejsc premiowanych awansem. Działacze Startu Wola Mielecka ze spokojem oczekują na inauguracje rozgrywek.
Już rozegranie pierwszych kilku kolejek pokaże układ sil w grupie, a gdzie znajdzie się miejscowy beniaminek czas pokaże. Jak zwykle działacze, trener i zawodnicy proszą o wsparcie drużyny, żywiołowy i kulturalny doping oraz cierpliwość w osiąganiu sukcesów.

Pierwsze mecze START rozgrywa na wyjazdach we wtorek 15 sierpnia 2017 roku w Tuszymie i w niedzielę 20 sierpnia w Wadowicach.  

Gospodarzem będzie dopiero 27 sierpnia  w spotkaniu z DROMADEREM Chrzęstów o godz.11.15. Mecz zostanie rozegrany w ramach obchodów Jubileuszu 70-lecia powstania  klubu sportowego.

wstecz