stat4u
czerwiec
17
Poniedziałek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna
Zaproszenie na zebranie
START Wola Mielecka    15 czerwca 2019    PDF Drukuj Email

Zarząd LKS Start Wola Mielecka zaprasza zawodników i sympatyków na zebranie wyborcze klubu dnia 23 czerwca 2019 roku (niedziela) o godzinie 17:00.

 
Zacisze Trześń - Start Wola Mielecka, kolejka 15
START Wola Mielecka    02 kwietnia 2019    PDF Drukuj Email

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia 2019
Zacisze Trześń - Start Wola Mielecka 6 kwietnia, 15:00
Czarni Trześń - Piłkarskie Nadzieje Mielec 6 kwietnia, 16:00
Tempo Cmolas - LKS Podleszany 7 kwietnia, 14:30
Smoczanka Mielec - Złotniczanka Złotniki 6 kwietnia, 16:00
LKS Babicha - LKS Hucina 7 kwietnia, 16:00
Atut Podborze - Dromader Chrząstów 7 kwietnia, 11:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Barka Breń Osuchowski 7 kwietnia, 11:30
 
Start Wola Mielecka - Barka Breń Osuchowski 2-1 (1-1), kolejka 14, sezon 2018/2019 wiosna
START Wola Mielecka    31 marca 2019    PDF Drukuj Email

1-0 Dawid Węglarz (35'), 1-1 Adam Dudek (40'), 2-1 Dawid Węglarz (62')
START: Haracz Przemysław - Wójcik Tomasz, Myjak Kamil, Kania Maciej, Rec Mateusz, Chomycz Paweł, Siembab Bartłomiej, Stec Krystian, Łaz Bogumił Hajduk Mikołaj (46'), Smaczny Bartłomiej, Węglarz Dawid
Sędziował: Żegleń Leszek z KS ZPN Podkarpacki  M.Hajduk - P.Lasota

Kolejka 14 - 30-31 marca 2019
Start Wola Mielecka 2-1 Barka Breń Osuchowski
Dromader Chrząstów 0-2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
LKS Hucina 1-2 Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki 2-2 LKS Babicha
LKS Podleszany 1-3 Smoczanka Mielec
Piłkarskie Nadzieje Mielec 3-1 Tempo Cmolas
Zacisze Trześń 1-8 Czarni Trześń
 
Komunikat Komisji Gier Podokręgu Rzeszów po rundzie jesiennej
START Wola Mielecka    04 stycznia 2019    PDF Drukuj Email

Komunikat Komisji Gier Podokręgu Rzeszów po zakończonych rozgrywkach rundy jesiennej sezonu 2018/19
Prace  Komisji odbywały  się  w  siedmioosobowym  składzie:  Sławomir  Ferenc  –  Przewodniczący; Stanisław  Róg  –  zastępca;  Dawid  Homa  –  sekretarz;  Maciej  Kawalec;  Marian  Krzyśko;  Maciej Sacała; Zbigniew Chmiel.

 
Czarni Trześń-Start Wola Mielecka 5-1, kolejka 13, koniec rundy I
START Wola Mielecka    11 listopada 2018    PDF Drukuj Email


1-0 M.Dopart (10'), 2-0 K.Szymański (48'), 2-1 T.Wókcik (57'), 3-1 K.Szymański (79'), 4-1 P.Juras (82'), 5-1  M.Dopart (87')
START: Jacek Siembab - Kamil Myjak, Mateusz Rec, Tomasz Wójcik, Dariusz Jaworski (kpt), Jakub Peret, Dawid Węglarz, Mikołaj Hajduk, Maciej Kania, Bartłomiej Siembab, Adrian Kania

Kolejka 13 - 11 listopada 2018, koniec rundy I
Czarni Trześń 5-1 Start Wola Mielecka
Zacisze Trześń 1-0 Tempo Cmolas
Piłkarskie Nadzieje Mielec 6-1 Smoczanka Mielec
LKS Podleszany 4-5 LKS Babicha
Złotniczanka Złotniki 1-0 Atut Podborze
LKS Hucina 2-2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Dromader Chrząstów 5-2 Barka Breń Osuchowski

 

 
Tempo Cmolas - Start Wola Mielecka 3-0, kolejka 11
START Wola Mielecka    28 października 2018    PDF Drukuj Email

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 11 - 27-28 października 2018
Tempo Cmolas 3-0 Start Wola Mielecka
Czarni Trześń 3-2 Smoczanka Mielec
Zacisze Trześń 1-1 LKS Babicha
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-1 Atut Podborze
LKS Podleszany 1-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Złotniczanka Złotniki 7-3 Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina 1-1 Dromader Chrząstów
 
Smoczanka Mielec - Start Wola Mielecka 8-1, kolejka 9
START Wola Mielecka    14 października 2018    PDF Drukuj Email

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 9 - 13-14 października 2018
Smoczanka Mielec 8-1 Start Wola Mielecka
Tempo Cmolas 1-3 LKS Babicha
Czarni Trześń 3-0 Atut Podborze
Zacisze Trześń 5-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4-1 Barka Breń Osuchowski
LKS Podleszany 4-1 Dromader Chrząstów
Złotniczanka Złotniki 1-1 LKS Hucina
 
Start Wola Mielecka - Złotniczanka Złotniki 3-0, kolejka 8
START Wola Mielecka    07 października 2018    PDF Drukuj Email

Klasa A 2018/2019, grupa: Rzeszów III - Mielec

Kolejka 8 - 6-7 października 2018
Start Wola Mielecka 3-0 Złotniczanka Złotniki
LKS Hucina 0-3 LKS Podleszany
Dromader Chrząstów 1-6 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Barka Breń Osuchowski 2-0 Zacisze Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-4 Czarni Trześń
Atut Podborze 1-2 Tempo Cmolas
LKS Babicha 1-3 Smoczanka Mielec

 

 


Znajdź nas na facebooku

Like Plus PP