stat4u
lipiec
23
Wtorek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Liga

Nawigacja Sezonu


Terminarz - Klasa A grupa: Rzeszów III, sezon 2015

K Data Czas Wynik
1 15.08.2015 16:00    Piast Wadowice Górne PWG-SWM START Wola Mielecka1-3
1 16.08.2015 11:00    LKS Podleszany Pod-TuT Tuszymka Tuszyma 2-0
1 16.08.2015 11:00    Team Przecław TeP-DrC Dromader Chrząstów6-0
1 16.08.2015 11:30    Smoczanka Mielec SMO-TeC Tempo Cmolas3-2
1 16.08.2015 14:00    Werynianka Werynia WER-PiJ Pitmark Jaślany 3-0
1 16.08.2015 16:00    Gryf Mielec Gry-KWC Kolorado Wola Chorzelowska1-2
1 16.08.2015 16:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-ZłZ Złotniczanka Złotniki1-4
2 23.08.2015 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-TeP Team Przecław1-0
2 23.08.2015 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-JDW Jamnica Dulcza Wielka0-3
2 23.08.2015 11:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-PWG Piast Wadowice Górne7-3
2 23.08.2015 14:00    START Wola Mielecka SWM-Pod LKS Podleszany0-2
2 23.08.2015 14:00    Pitmark Jaślany PiJ-Gry Gryf Mielec6-2
2 23.08.2015 16:00    Tempo Cmolas TeC-DrC Dromader Chrząstów1-0
2 23.08.2015 16:00    Smoczanka Mielec SMO-WER Werynianka Werynia3-1
3 30.08.2015 11:00    LKS Podleszany Pod-KWC Kolorado Wola Chorzelowska1-2
3 30.08.2015 11:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-SWM START Wola Mielecka0-4
3 30.08.2015 11:00    Team Przecław TeP-TuT Tuszymka Tuszyma 4-0
3 30.08.2015 11:00    Dromader Chrząstów DrC-ZłZ Złotniczanka Złotniki0-2
3 30.08.2015 14:00    Werynianka Werynia WER-TeC Tempo Cmolas3-0
3 30.08.2015 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-PiJ Pitmark Jaślany 2-1
3 30.08.2015 16:00    Gryf Mielec Gry-SMO Smoczanka Mielec3-2
4 06.09.2015 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-DrC Dromader Chrząstów9-0
4 06.09.2015 11:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-JDW Jamnica Dulcza Wielka2-1
4 06.09.2015 14:00    START Wola Mielecka SWM-TeP Team Przecław1-1
4 06.09.2015 14:00    Werynianka Werynia WER-Gry Gryf Mielec1-1
4 06.09.2015 16:00    Tempo Cmolas TeC-ZłZ Złotniczanka Złotniki2-2
4 06.09.2015 16:00    Pitmark Jaślany PiJ-Pod LKS Podleszany0-2
4 06.09.2015 16:00    Smoczanka Mielec SMO-PWG Piast Wadowice Górne3-2
5 13.09.2015 11:00    LKS Podleszany Pod-SMO Smoczanka Mielec1-1
5 13.09.2015 11:00    Team Przecław TeP-KWC Kolorado Wola Chorzelowska4-3
5 13.09.2015 11:00    Dromader Chrząstów DrC-SWM START Wola Mielecka3-1
5 13.09.2015 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-TuT Tuszymka Tuszyma 3-0
5 13.09.2015 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-WER Werynianka Werynia2-0
5 13.09.2015 16:00    Gryf Mielec Gry-TeC Tempo Cmolas2-3
5 13.09.2015 16:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-PiJ Pitmark Jaślany 0-1
6 20.09.2015 14:00    START Wola Mielecka SWM-ZłZ Złotniczanka Złotniki2-2
6 20.09.2015 14:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-DrC Dromader Chrząstów7-0
6 20.09.2015 14:00    Pitmark Jaślany PiJ-TeP Team Przecław2-7
6 20.09.2015 14:00    LKS Podleszany Pod-WER Werynianka Werynia2-0
6 20.09.2015 16:00    Tempo Cmolas TeC-TuT Tuszymka Tuszyma 1-1
6 20.09.2015 16:00    Smoczanka Mielec SMO-JDW Jamnica Dulcza Wielka4-1
6 20.09.2015 16:00    Gryf Mielec Gry-PWG Piast Wadowice Górne0-3
7 27.09.2015 11:00    LKS Podleszany Pod-Gry Gryf Mielec8-1
7 27.09.2015 11:00    Team Przecław TeP-SMO Smoczanka Mielec1-3
7 27.09.2015 11:00    Dromader Chrząstów DrC-PiJ Pitmark Jaślany 3-6
7 27.09.2015 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-KWC Kolorado Wola Chorzelowska1-3
7 27.09.2015 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-SWM START Wola Mielecka2-0
7 27.09.2015 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-TeC Tempo Cmolas3-0
7 27.09.2015 16:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-WER Werynianka Werynia3-1
8 04.10.2015 14:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-TuT Tuszymka Tuszyma 6-1
8 04.10.2015 14:00    Pitmark Jaślany PiJ-ZłZ Złotniczanka Złotniki3-3
8 04.10.2015 14:00    Werynianka Werynia WER-TeP Team Przecław2-4
8 04.10.2015 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-Pod LKS Podleszany0-2
8 04.10.2015 16:00    Tempo Cmolas TeC-SWM START Wola Mielecka2-2
8 04.10.2015 16:00    Smoczanka Mielec SMO-DrC Dromader Chrząstów2-0
8 04.10.2015 16:00    Gryf Mielec Gry-JDW Jamnica Dulcza Wielka0-6
9 11.10.2015 11:00    LKS Podleszany Pod-TeC Tempo Cmolas1-1
9 11.10.2015 11:00    Team Przecław TeP-Gry Gryf Mielec5-1
9 11.10.2015 11:00    Dromader Chrząstów DrC-WER Werynianka Werynia4-2
9 11.10.2015 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-SMO Smoczanka Mielec2-1
9 11.10.2015 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-PiJ Pitmark Jaślany 2-3
9 11.10.2015 14:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-PWG Piast Wadowice Górne0-3
9 11.10.2015 14:00    START Wola Mielecka SWM-KWC Kolorado Wola Chorzelowska3-6
10 18.10.2015 11:00    LKS Podleszany Pod-JDW Jamnica Dulcza Wielka4-4
10 18.10.2015 14:00    Pitmark Jaślany PiJ-SWM START Wola Mielecka2-1
10 18.10.2015 14:00    Werynianka Werynia WER-ZłZ Złotniczanka Złotniki3-0
10 18.10.2015 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-TeP Team Przecław0-4
10 18.10.2015 16:00    Tempo Cmolas TeC-KWC Kolorado Wola Chorzelowska4-0
10 18.10.2015 16:00    Smoczanka Mielec SMO-TuT Tuszymka Tuszyma 1-2
10 18.10.2015 16:00    Gryf Mielec Gry-DrC Dromader Chrząstów2-3
11 15.10.2015 12:00    Team Przecław TeP-Pod LKS Podleszany2-1
11 25.10.2015 11:00    Dromader Chrząstów DrC-PWG Piast Wadowice Górne1-3
11 25.10.2015 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-Gry Gryf Mielec5-2
11 25.10.2015 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-WER Werynianka Werynia2-0
11 25.10.2015 14:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-TeC Tempo Cmolas0-2
11 25.10.2015 14:00    START Wola Mielecka SWM-SMO Smoczanka Mielec2-0
11 25.10.2015 14:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-PiJ Pitmark Jaślany 2-1
12 31.10.2015 11:00    Gryf Mielec Gry-TuT Tuszymka Tuszyma 3-2
12 31.10.2015 11:00    LKS Podleszany Pod-DrC Dromader Chrząstów4-0
12 31.10.2015 12:00    Tempo Cmolas TeC-PiJ Pitmark Jaślany 1-1
12 31.10.2015 14:00    Smoczanka Mielec SMO-KWC Kolorado Wola Chorzelowska0-5
12 31.10.2015 14:00    Werynianka Werynia WER-SWM START Wola Mielecka2-1
12 31.10.2015 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-ZłZ Złotniczanka Złotniki0-2
12 31.10.2015 14:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-TeP Team Przecław1-1
13 08.11.2015 11:00    Team Przecław TeP-TeC Tempo Cmolas0-0
13 08.11.2015 11:00    Dromader Chrząstów DrC-JDW Jamnica Dulcza Wielka2-1
13 08.11.2015 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-Pod LKS Podleszany0-0
13 08.11.2015 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-PWG Piast Wadowice Górne4-0
13 08.11.2015 14:00    START Wola Mielecka SWM-Gry Gryf Mielec2-2
13 08.11.2015 14:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-WER Werynianka Werynia5-2
13 08.11.2015 14:00    Pitmark Jaślany PiJ-SMO Smoczanka Mielec2-4
14 03.04.2016 11:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-Gry Gryf Mielec9-0
14 03.04.2016 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-Pod LKS Podleszany1-0
14 03.04.2016 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-JDW Jamnica Dulcza Wielka4-3
14 03.04.2016 11:00    Dromader Chrząstów DrC-TeP Team Przecław0-3
14 03.04.2016 12:00    START Wola Mielecka SWM-PWG Piast Wadowice Górne3-0
14 03.04.2016 14:00    Tempo Cmolas TeC-SMO Smoczanka Mielec1-0
14 03.04.2016 14:00    Pitmark Jaślany PiJ-WER Werynianka Werynia2-0
15 10.04.2016 11:00    Dromader Chrząstów DrC-TeC Tempo Cmolas1-3
15 10.04.2016 11:00    Team Przecław TeP-ZłZ Złotniczanka Złotniki1-0
15 10.04.2016 11:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-TuT Tuszymka Tuszyma 2-1
15 10.04.2016 11:00    LKS Podleszany Pod-SWM START Wola Mielecka2-1
15 10.04.2016 11:00    Gryf Mielec Gry-PiJ Pitmark Jaślany 1-3
15 10.04.2016 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-KWC Kolorado Wola Chorzelowska0-4
15 10.04.2016 14:00    Werynianka Werynia WER-SMO Smoczanka Mielec1-4
16 17.04.2016 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-DrC Dromader Chrząstów4-0
16 17.04.2016 12:00    START Wola Mielecka SWM-JDW Jamnica Dulcza Wielka1-4
16 17.04.2016 14:00    Tempo Cmolas TeC-WER Werynianka Werynia2-2
16 17.04.2016 14:00    Pitmark Jaślany PiJ-PWG Piast Wadowice Górne1-1
16 17.04.2016 14:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-Pod LKS Podleszany3-4
16 17.04.2016 14:00    Tuszymka Tuszyma TuT-TeP Team Przecław0-5
16 17.04.2016 16:00    Smoczanka Mielec SMO-Gry Gryf Mielec5-1
17 24.04.2016 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-TeC Tempo Cmolas2-0
17 24.04.2016 11:00    Dromader Chrząstów DrC-TuT Tuszymka Tuszyma 1-1
17 24.04.2016 11:00    Team Przecław TeP-SWM START Wola Mielecka6-2
17 24.04.2016 11:00    LKS Podleszany Pod-PiJ Pitmark Jaślany 1-0
17 24.04.2016 11:00    Gryf Mielec Gry-WER Werynianka Werynia0-5
17 24.04.2016 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-SMO Smoczanka Mielec0-3
17 24.04.2016 16:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-KWC Kolorado Wola Chorzelowska3-0
18 01.05.2016 12:00    Tempo Cmolas TeC-Gry Gryf Mielec1-2
18 01.05.2016 12:00    Werynianka Werynia WER-PWG Piast Wadowice Górne0-1
18 01.05.2016 12:00    Smoczanka Mielec SMO-Pod LKS Podleszany1-3
18 01.05.2016 12:00    Pitmark Jaślany PiJ-JDW Jamnica Dulcza Wielka3-0
18 01.05.2016 12:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-TeP Team Przecław3-2
18 01.05.2016 12:00    START Wola Mielecka SWM-DrC Dromader Chrząstów0-4
18 01.05.2016 12:00    Tuszymka Tuszyma TuT-ZłZ Złotniczanka Złotniki1-4
19 07.05.2016 16:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-SWM START Wola Mielecka2-2
19 08.05.2016 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-TeC Tempo Cmolas4-0
19 08.05.2016 11:00    Dromader Chrząstów DrC-KWC Kolorado Wola Chorzelowska2-2
19 08.05.2016 11:00    Team Przecław TeP-PiJ Pitmark Jaślany 2-1
19 08.05.2016 14:00    Werynianka Werynia WER-Pod LKS Podleszany0-5
19 08.05.2016 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-Gry Gryf Mielec7-0
19 08.05.2016 16:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-SMO Smoczanka Mielec4-3
20 14.05.2016 16:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-ZłZ Złotniczanka Złotniki4-1
20 14.05.2016 17:00    Tempo Cmolas TeC-PWG Piast Wadowice Górne0-3
20 15.05.2016 11:00    Gryf Mielec Gry-Pod LKS Podleszany0-1
20 15.05.2016 12:00    START Wola Mielecka SWM-TuT Tuszymka Tuszyma 2-1
20 15.05.2016 14:00    Werynianka Werynia WER-JDW Jamnica Dulcza Wielka2-4
20 15.05.2016 14:00    Pitmark Jaślany PiJ-DrC Dromader Chrząstów1-4
20 15.05.2016 16:00    Smoczanka Mielec SMO-TeP Team Przecław0-4
21 22.05.2016 12:00    START Wola Mielecka SWM-TeC Tempo Cmolas2-2
21 22.05.2016 12:00    Tuszymka Tuszyma TuT-KWC Kolorado Wola Chorzelowska2-1
21 22.05.2016 12:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-PiJ Pitmark Jaślany 3-2
21 22.05.2016 12:00    Dromader Chrząstów DrC-SMO Smoczanka Mielec6-1
21 22.05.2016 12:00    Team Przecław TeP-WER Werynianka Werynia3-1
21 22.05.2016 12:00    LKS Podleszany Pod-PWG Piast Wadowice Górne1-0
21 22.05.2016 16:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-Gry Gryf Mielec6-1
22 25.05.2016 12:00    Smoczanka Mielec SMO-ZłZ Złotniczanka Złotniki2-3
22 25.05.2016 17:00    Gryf Mielec Gry-TeP Team Przecław0-1
22 26.05.2016 14:00    Piast Wadowice Górne PWG-JDW Jamnica Dulcza Wielka0-3
22 26.05.2016 14:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-SWM START Wola Mielecka1-3
22 26.05.2016 16:00    Tempo Cmolas TeC-Pod LKS Podleszany1-2
22 26.05.2016 16:00    Werynianka Werynia WER-DrC Dromader Chrząstów1-3
22 26.05.2016 16:00    Pitmark Jaślany PiJ-TuT Tuszymka Tuszyma 6-1
23 29.05.2016 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-SMO Smoczanka Mielec2-2
23 29.05.2016 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-WER Werynianka Werynia7-2
23 29.05.2016 11:00    Dromader Chrząstów DrC-Gry Gryf Mielec1-1
23 29.05.2016 11:00    Team Przecław TeP-PWG Piast Wadowice Górne3-2
23 29.05.2016 12:00    START Wola Mielecka SWM-PiJ Pitmark Jaślany 3-4
23 29.05.2016 14:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-TeC Tempo Cmolas7-1
23 29.05.2016 16:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-Pod LKS Podleszany0-3
24 05.06.2016 12:00    Tempo Cmolas TeC-JDW Jamnica Dulcza Wielka6-0
24 05.06.2016 12:00    LKS Podleszany Pod-TeP Team Przecław3-2
24 05.06.2016 12:00    Piast Wadowice Górne PWG-DrC Dromader Chrząstów2-1
24 05.06.2016 12:00    Gryf Mielec Gry-ZłZ Złotniczanka Złotniki0-2
24 05.06.2016 12:00    Werynianka Werynia WER-TuT Tuszymka Tuszyma 0-1
24 05.06.2016 16:00    Smoczanka Mielec SMO-SWM START Wola Mielecka1-3
24 05.06.2016 16:00    Pitmark Jaślany PiJ-KWC Kolorado Wola Chorzelowska2-3
25 12.06.2016 11:00    Pitmark Jaślany PiJ-TeC Tempo Cmolas3-0
25 12.06.2016 11:00    Kolorado Wola Chorzelowska KWC-SMO Smoczanka Mielec7-1
25 12.06.2016 11:00    START Wola Mielecka SWM-WER Werynianka Werynia6-1
25 12.06.2016 11:00    Tuszymka Tuszyma TuT-Gry Gryf Mielec3-0
25 12.06.2016 11:00    Złotniczanka Złotniki ZłZ-PWG Piast Wadowice Górne3-3
25 12.06.2016 11:00    Dromader Chrząstów DrC-Pod LKS Podleszany2-5
25 12.06.2016 11:00    Team Przecław TeP-JDW Jamnica Dulcza Wielka8-0
26 19.06.2016 11:00    Tempo Cmolas TeC-TeP Team Przecław2-3
26 19.06.2016 11:00    Jamnica Dulcza Wielka JDW-DrC Dromader Chrząstów3-5
26 19.06.2016 11:00    LKS Podleszany Pod-ZłZ Złotniczanka Złotniki2-0
26 19.06.2016 11:00    Piast Wadowice Górne PWG-TuT Tuszymka Tuszyma 5-4
26 19.06.2016 11:00    Gryf Mielec Gry-SWM START Wola Mielecka2-0
26 19.06.2016 11:00    Werynianka Werynia WER-KWC Kolorado Wola Chorzelowska1-8
26 19.06.2016 11:00    Smoczanka Mielec SMO-PiJ Pitmark Jaślany 6-2
wstecz


:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::