stat4u
grudzień
11
Wtorek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Młodzik starszy
Młodzik starszy, GLUKS Wola Mielecka, jesień 2012 PDF Drukuj Email
13 października 2012

PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ W DĘBICY


Terminarz rozgrywek Kl. OKRĘGOWA MŁODZIKÓW STARSZYCH DĘBICA sezon 2012/2013

 

Data Kolejka Mecz Wynik
03.09.2012, 16:00 1 Chemik Pustków - Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 6
03.09.2012, 16:00 1 MKS Dębica - Olimp Dębica -
03.09.2012, 16:00 1 MKS Kolbuszowa - LKS Głowaczowa 2 - 1
03.09.2012, 16:00 1 Monis Bielowy Strzegocice - GLUKS Wola Mielecka 0 - 1
03.09.2012, 16:00 1 Rzemieślnik Pilzno - Soccer Ropczyce 2 - 1
03.09.2012, 16:00 1 Wisłoka Dębica - Team Przecław 4 - 1
10.09.2012, 16:00 2 GLUKS Wola Mielecka - Soccer Ropczyce 4 - 3
10.09.2012, 16:00 2 Lechia Sędziszów Małopolski - MKS Kolbuszowa 2 - 1
10.09.2012, 16:00 2 LKS Głowaczowa - Wisłoka Dębica 5 - 0
10.09.2012, 16:00 2 Olimp Dębica - Monis Bielowy Strzegocice 0 - 2
10.09.2012, 16:00 2 Rzemieślnik Pilzno - Chemik Pustków 3 - 0
10.09.2012, 16:00 2 Team Przecław - MKS Dębica 5 - 1
12.09.2012, 16:00 3 GLUKS Wola Mielecka - Olimp Dębica 3 - 0
12.09.2012, 16:00 3 MKS Dębica - LKS Głowaczowa 3 - 0
12.09.2012, 16:00 3 MKS Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 3 - 2
12.09.2012, 16:00 3 Monis Bielowy Strzegocice - Team Przecław 2 - 0
12.09.2012, 16:00 3 Soccer Ropczyce - Chemik Pustków 1 - 3
12.09.2012, 16:00 3 Wisłoka Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 16
17.09.2012, 16:00 4 Chemik Pustków - MKS Kolbuszowa 1 - 0
17.09.2012, 16:00 4 Lechia Sędziszów Małopolski - MKS Dębica 8 - 0
17.09.2012, 16:00 4 LKS Głowaczowa - Monis Bielowy Strzegocice 3 - 2
17.09.2012, 16:00 4 Olimp Dębica - Soccer Ropczyce 0 - 8
17.09.2012, 16:00 4 Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica 7 - 0
17.09.2012, 16:00 4 Team Przecław - GLUKS Wola Mielecka 0 - 9
24.09.2012, 16:00 5 GLUKS Wola Mielecka - LKS Głowaczowa 1 - 1
24.09.2012, 16:00 5 MKS Dębica - Rzemieślnik Pilzno 0 - 8
24.09.2012, 16:00 5 Monis Bielowy Strzegocice - Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 8
24.09.2012, 16:00 5 Olimp Dębica - Team Przecław 1 - 3
24.09.2012, 16:00 5 Soccer Ropczyce - MKS Kolbuszowa 3 - 1
24.09.2012, 16:00 5 Wisłoka Dębica - Chemik Pustków 0 - 3
26.09.2012, 16:00 6 Chemik Pustków - MKS Dębica -
26.09.2012, 16:00 6 LKS Głowaczowa - Olimp Dębica -
26.09.2012, 16:00 6 MKS Kolbuszowa - Wisłoka Dębica -
26.09.2012, 16:00 6 Rzemieślnik Pilzno - Monis Bielowy Strzegocice 2 - 1
26.09.2012, 16:00 6 Team Przecław - Soccer Ropczyce 2 - 2
27.09.2012, 16:00 6 Lechia Sędziszów Małopolski - GLUKS Wola Mielecka 3 - 0
01.10.2012, 16:00 7 GLUKS Wola Mielecka - Rzemieślnik Pilzno 3 - 2
01.10.2012, 16:00 7 MKS Dębica - MKS Kolbuszowa -
01.10.2012, 16:00 7 Monis Bielowy Strzegocice - Chemik Pustków -
01.10.2012, 16:00 7 Olimp Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski -
01.10.2012, 16:00 7 Soccer Ropczyce - Wisłoka Dębica 2 - 1
01.10.2012, 16:00 7 Team Przecław - LKS Głowaczowa 3 - 6
08.10.2012, 16:00 8 Chemik Pustków - GLUKS Wola Mielecka 1 - 3
08.10.2012, 16:00 8 Lechia Sędziszów Małopolski - Team Przecław 3 - 1
08.10.2012, 16:00 8 LKS Głowaczowa - Soccer Ropczyce 0 - 1
08.10.2012, 16:00 8 MKS Kolbuszowa - Monis Bielowy Strzegocice -
08.10.2012, 16:00 8 Rzemieślnik Pilzno - Olimp Dębica -
08.10.2012, 16:00 8 Wisłoka Dębica - MKS Dębica -
15.10.2012, 16:00 9 GLUKS Wola Mielecka - MKS Kolbuszowa 2-1
15.10.2012, 16:00 9 LKS Głowaczowa - Lechia Sędziszów Małopolski -
15.10.2012, 16:00 9 Monis Bielowy Strzegocice - Wisłoka Dębica -
15.10.2012, 16:00 9 Olimp Dębica - Chemik Pustków -
15.10.2012, 16:00 9 Soccer Ropczyce - MKS Dębica -
15.10.2012, 16:00 9 Team Przecław - Rzemieślnik Pilzno 2-3
22.10.2012, 16:00 10 Chemik Pustków - Team Przecław 1-3
22.10.2012, 16:00 10 Lechia Sędziszów Małopolski - Soccer Ropczyce -
22.10.2012, 16:00 10 MKS Dębica - Monis Bielowy Strzegocice -
22.10.2012, 16:00 10 MKS Kolbuszowa - Olimp Dębica -
22.10.2012, 16:00 10 Rzemieślnik Pilzno - LKS Głowaczowa -
22.10.2012, 16:00 10 Wisłoka Dębica - GLUKS Wola Mielecka 2-0
29.10.2012, 16:00 11 GLUKS Wola Mielecka - MKS Dębica -
29.10.2012, 16:00 11 Lechia Sędziszów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno -
29.10.2012, 16:00 11 LKS Głowaczowa - Chemik Pustków -
29.10.2012, 16:00 11 Olimp Dębica - Wisłoka Dębica -
29.10.2012, 16:00 11 Soccer Ropczyce - Monis Bielowy Strzegocice -
29.10.2012, 16:00 11 Team Przecław - MKS Kolbuszowa -

 

wstecz