stat4u
październik
21
Niedziela
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Terminarz rozgrywek juniorów starszych
News
Terminarz rozgrywek Klasa A juniorów starszych Grupa I Dębica PDF Drukuj Email
27 grudnia 2011

Terminarz Rozgrywek Klasa A juniorów starszych sezon 2011/2012 runda I
rocznik 1993 i młodsi - junior starszy

1 kolejka 10 wrzesień  2011

boisko

wynik

Start Wola Mielecka - MULKS Pustynia

Wola Mielecka

1-3 (0-1)

Smoczanka Mielec - Piast Wadowice Górne

Mielec

3 - 0

GKS Ikarus-Sokół - LKS Nagoszyn

Malinie

0 - 4

Czarni Trześń - Czarnovia Czarna

Trześń

3-1


2 kolejka 17 wrzesień  2011
(sobota)

 

 

Piast - GKS Ikarus-Sokół

Wadowice G.

1-7

MULKS - Smoczanka

Pustynia

-

Czarni - Start Wola Mielecka

Trześń

2-2 (2-0)

Czarnovia Czarna - LKS Nagoszyn

Czarna

4-4


3 kolejka 24 wrzesień 2011
(sobota)

 

 

Smoczanka - Czarni

Mielec

0-9

GKS Ikarus-Sokół - Mulks

Malinie

5-0

Nagoszyn - Piast

Nagoszyn

6-1

Start Wola Mielecka - Czarnovia Czarna

Wola Mielecka

1-5 (0-2)


4 kolejka 1 październik 2011
(sobota)

 

 

MULKS - Nagoszyn

Pustynia

2-3

Czarni - GKS Ikarus-Sokół

Trześń

1-4

Start Wola Mielecka - Smoczanka

Wola Mielecka

6-1 (3-0)

Czarnovia Czarna - Piast

Czarna

3-0


5 kolejka 8 październik 2011
(sobota)

 

 

GKS Ikarus-Sokół - Start Wola Mielecka

Malinie

4-2 (2-2)

Nagoszyn - Czarni

Nagoszyn

5-1

Piast- MULKS

Wadowice G.

1-4

Smoczanka - Czarnovia Czarna

Mielec

11.00


6 kolejka 15 październik  2011
(sobota)

 

 

Czarni - Piast

Trześń

3-0

Start Wola Mielecka - Nagoszyn

Wola Mielecka

3-8 (2-3)

Smoczanka - GKS Ikarus-Sokół

Mielec

0-2

Czarnovia Czarna - MULKS Pustynia

Czarna

1-5


7 kolejka 22 październik  2011
(sobota)

 


godz

Nagoszyn - Smoczanka

Nagoszyn

11.00

Piast - Start Wola Mielecka

Wadowice G.

3-0

MULKS - Czarni

Pustynia

2-2

GKS Ikarus-Sokół - Czarnovia Czarna

Malinie

3-0


07.08. 2011 r. Podokręg Piłki Nożnej w Dębicy
V-ce Prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy Wiesław Lada


Uwagi;

1. w przypadku zmiany terminu rozpoczęcia zawodów podanej w terminarzu, obowiązkiem gospodarza jest powiadomienie listem poleconym priorytetowym drużyny gości oraz organ prowadzący rozgrywki o terminie i miejscu rozegrania meczu w terminie 21 dni przed zawodami (decyduje data stempla pocztowego). & 11 Regulaminu Rozgrywek Młodzieżowych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2011/2012.

Linki stron A klasy
Czarni Trześń >>
Ikarus Sokół Tuszów Narodowy >>
MULKS Pustynia >>
START Wola Mielecka >>
LKS Nagoszyn >>


6 kolejka 8 październik 2011
Start Wola Mielecka - LKS Nagoszyn 3-8 (2-3)
0-1 Wilk (02'), 0-2 Kaczor (12'), 1-2 Hyjek (16'), 2-2 Witas (29'), 2-3 Róg (33'), 3-3 Mojek (61'), 3-4 Stolarczyk (66'), 3-5 Łanucha (71'), 3-6 Wilk (74'), 3-7 Róg (82'), 3-8 Sak (84')

START: Głodzik 46' Kołodziej - Wicherski, Mojek, K.Myjak, Pomykała - Pietras, Hyjek, Masajada,  Węglarz - Witas, M.Myjak 82' Malczyński


5 kolejka 8 październik 2011
GKS Ikarus-Sokół - Start Wola Mielecka 4-2 (2-2)
bramki Hałas, Wicherski

START: Kołodziej - Wicherski, Mojek, K.Myjak, Pomykała - Węgrzyn, Hyjek, Masajada, Malczyński - Witas, Hałas


4 kolejka 1 październik 2011
Start Wola Mielecka - Smoczanka Smoczka 6-1 (3-0)

START: M.Siembab - Wicherski, Mojek, Leś (58'Pomykała), Lipiór (50' K.Myjak) - J.Siembab, Hyjek, Masajada, Węglarz - Witas, Hałas

 


2 kolejka 17 wrzesień 2011
Czarni Trześń - START Wola Mielecka 2-2 (2-0)
1-2 M.Myjak (73' karny), 2-2 M.Myjak (90')

START: W.Siembab 46'Pomykała - Wicherski, Mojek, K.Myjak 60' Malczyński, Leś - J.Siembab, Pietras, Lipiór, Hyjek - M.Myjak, Witas


1 kolejka 10 wrzesień 2011
START Wola Mielecka - MULKS Pustynia 1-3 (0-1)   0-1 Lipa, 0-2 Garlik, 0-3 Florkiewicz, 1-3 Hyjek

START: Głodzik Konrad - Wicherski Grzegorz, Pomykała Paweł, Siembab Wojciech, Masajada Mateusz, Hyjek Jarosław, Węglarz Dawid 63' Malczyński Zbigniew, Myjak Kamil, Mojek Kamil, Siembab Jacek, Leś Tomasz
MULKS Pustynia: Sobczyk - Czyżyński, Parys, Michoń, Ciołek, Szlachta, Lipa, Wójcik, Olechowski, Florkiewicz, Kacała 60' Garlik


Tabela

Lp.

Nazwa drużyny

M.

Pkt.

W.

R.

P.

Br.

Bil.

1.

LKS Nagoszyn

7

19

6

1

0

40 - 11

+29

2.

GKS Ikarus-Sokół

7

18

6

0

1

25 - 8

+17

3.

Czarni Trześń

7

11

3

2

2

21 - 14

+7

4.

MULKS Pustynia

6

10

3

1

2

16 - 13

+3

5.

Czarnovia Czarna

7

10

3

1

3

22 - 17

+5

6.

Start Wola Mielecka

7

4

1

1

5

15 - 26

-11

7.

Smoczanka Mielec

6

3

1

0

5

5 - 32

-27

8.

Piast Wadowice Górne

7

3

1

0

6

6 - 29

-23

wstecz