stat4u
październik
16
Wtorek
www.startwolamielecka.odt.pl: Strona główna | Trampkarz starszy
Trampkarz starszy, GLUKS Wola Mielecka, jesień 2012 PDF Drukuj Email
30 września 2012

PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ W DĘBICY


Terminarz rozgrywek Kl. OKRĘGOWA, GLUKS Wola Mielecka, Trampkarz starszy, DĘBICA sezon 2012/2013

 

Data Kolejka Mecz Wynik
04.09.2012, 16:00 1 Chemik Pustków - LKS Ostrów -
04.09.2012, 16:00 1 Lechia Sędziszów Małopolski - Błękitni Ropczyce -
04.09.2012, 16:00 1 MKS Dębica - Monis Bielowy Strzegocice 3 - 0
04.09.2012, 16:00 1 MKS Kolbuszowa - Brzostowianka Brzostek -
04.09.2012, 16:00 1 Rzemieślnik Pilzno - LKS Pustków -
04.09.2012, 16:00 1 Strzelec Frysztak - Strażak Lubzina -
04.09.2012, 16:00 1 Wisłoka Dębica - GLUKS Wola Mielecka 3 - 0
11.09.2012, 16:00 2 Brzostowianka Brzostek - Chemik Pustków -
11.09.2012, 16:00 2 Błękitni Ropczyce - MKS Kolbuszowa -
11.09.2012, 16:00 2 GLUKS Wola Mielecka - MKS Dębica 1 - 3
11.09.2012, 16:00 2 LKS Ostrów - Rzemieślnik Pilzno -
11.09.2012, 16:00 2 LKS Pustków - Wisłoka Dębica -
11.09.2012, 16:00 2 Strażak Lubzina - Monis Bielowy Strzegocice -
11.09.2012, 16:00 2 Strzelec Frysztak - Lechia Sędziszów Małopolski -
14.09.2012, 16:00 3 Chemik Pustków - Błękitni Ropczyce -
14.09.2012, 16:00 3 Lechia Sędziszów Małopolski - Strażak Lubzina -
14.09.2012, 16:00 3 MKS Dębica - LKS Pustków -
14.09.2012, 16:00 3 MKS Kolbuszowa - Strzelec Frysztak -
14.09.2012, 16:00 3 Monis Bielowy Strzegocice - GLUKS Wola Mielecka -
14.09.2012, 16:00 3 Rzemieślnik Pilzno - Brzostowianka Brzostek -
14.09.2012, 16:00 3 Wisłoka Dębica - LKS Ostrów -
18.09.2012, 16:00 4 Brzostowianka Brzostek - Wisłoka Dębica -
18.09.2012, 16:00 4 Błękitni Ropczyce - Rzemieślnik Pilzno -
18.09.2012, 16:00 4 Lechia Sędziszów Małopolski - MKS Kolbuszowa -
18.09.2012, 16:00 4 LKS Ostrów - MKS Dębica -
18.09.2012, 16:00 4 LKS Pustków - Monis Bielowy Strzegocice -
18.09.2012, 16:00 4 Strażak Lubzina - GLUKS Wola Mielecka 7 - 0
18.09.2012, 16:00 4 Strzelec Frysztak - Chemik Pustków -
21.09.2012, 16:00 5 Chemik Pustków - Lechia Sędziszów Małopolski -
21.09.2012, 16:00 5 GLUKS Wola Mielecka - LKS Pustków 1 - 10
21.09.2012, 16:00 5 MKS Dębica - Brzostowianka Brzostek -
21.09.2012, 16:00 5 MKS Kolbuszowa - Strażak Lubzina -
21.09.2012, 16:00 5 Monis Bielowy Strzegocice - LKS Ostrów -
21.09.2012, 16:00 5 Rzemieślnik Pilzno - Strzelec Frysztak -
21.09.2012, 16:00 5 Wisłoka Dębica - Błękitni Ropczyce -
25.09.2012, 16:00 6 Brzostowianka Brzostek - Monis Bielowy Strzegocice -
25.09.2012, 16:00 6 Błękitni Ropczyce - MKS Dębica -
25.09.2012, 16:00 6 Lechia Sędziszów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno -
25.09.2012, 16:00 6 LKS Ostrów - GLUKS Wola Mielecka 1 - 5
25.09.2012, 16:00 6 MKS Kolbuszowa - Chemik Pustków -
25.09.2012, 16:00 6 Strażak Lubzina - LKS Pustków -
25.09.2012, 16:00 6 Strzelec Frysztak - Wisłoka Dębica -
02.10.2012, 16:00 7 Chemik Pustków - Strażak Lubzina -
02.10.2012, 16:00 7 GLUKS Wola Mielecka - Brzostowianka Brzostek -
02.10.2012, 16:00 7 LKS Pustków - LKS Ostrów -
02.10.2012, 16:00 7 MKS Dębica - Strzelec Frysztak -
02.10.2012, 16:00 7 Monis Bielowy Strzegocice - Błękitni Ropczyce -
02.10.2012, 16:00 7 Rzemieślnik Pilzno - MKS Kolbuszowa -
02.10.2012, 16:00 7 Wisłoka Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski -
09.10.2012, 16:00 8 Brzostowianka Brzostek - LKS Pustków -
09.10.2012, 16:00 8 Błękitni Ropczyce - GLUKS Wola Mielecka -
09.10.2012, 16:00 8 Chemik Pustków - Rzemieślnik Pilzno -
09.10.2012, 16:00 8 Lechia Sędziszów Małopolski - MKS Dębica -
09.10.2012, 16:00 8 MKS Kolbuszowa - Wisłoka Dębica -
09.10.2012, 16:00 8 Strażak Lubzina - LKS Ostrów -
09.10.2012, 16:00 8 Strzelec Frysztak - Monis Bielowy Strzegocice -
12.10.2012, 16:00 9 GLUKS Wola Mielecka - Strzelec Frysztak -
12.10.2012, 16:00 9 LKS Ostrów - Brzostowianka Brzostek -
12.10.2012, 16:00 9 LKS Pustków - Błękitni Ropczyce -
12.10.2012, 16:00 9 MKS Dębica - MKS Kolbuszowa -
12.10.2012, 16:00 9 Monis Bielowy Strzegocice - Lechia Sędziszów Małopolski -
12.10.2012, 16:00 9 Rzemieślnik Pilzno - Strażak Lubzina -
12.10.2012, 16:00 9 Wisłoka Dębica - Chemik Pustków -
16.10.2012, 16:00 10 Błękitni Ropczyce - LKS Ostrów -
16.10.2012, 16:00 10 Chemik Pustków - MKS Dębica -
16.10.2012, 16:00 10 Lechia Sędziszów Małopolski - GLUKS Wola Mielecka -
16.10.2012, 16:00 10 MKS Kolbuszowa - Monis Bielowy Strzegocice -
16.10.2012, 16:00 10 Rzemieślnik Pilzno - Wisłoka Dębica -
16.10.2012, 16:00 10 Strażak Lubzina - Brzostowianka Brzostek -
16.10.2012, 16:00 10 Strzelec Frysztak - LKS Pustków -
19.10.2012, 16:00 11 Brzostowianka Brzostek - Błękitni Ropczyce -
19.10.2012, 16:00 11 GLUKS Wola Mielecka - MKS Kolbuszowa -
19.10.2012, 16:00 11 LKS Ostrów - Strzelec Frysztak -
19.10.2012, 16:00 11 LKS Pustków - Lechia Sędziszów Małopolski -
19.10.2012, 16:00 11 MKS Dębica - Rzemieślnik Pilzno -
19.10.2012, 16:00 11 Monis Bielowy Strzegocice - Chemik Pustków -
19.10.2012, 16:00 11 Wisłoka Dębica - Strażak Lubzina -
23.10.2012, 16:00 12 Chemik Pustków - GLUKS Wola Mielecka -
23.10.2012, 16:00 12 Lechia Sędziszów Małopolski - LKS Ostrów -
23.10.2012, 16:00 12 MKS Kolbuszowa - LKS Pustków -
23.10.2012, 16:00 12 Rzemieślnik Pilzno - Monis Bielowy Strzegocice -
23.10.2012, 16:00 12 Strażak Lubzina - Błękitni Ropczyce -
23.10.2012, 16:00 12 Strzelec Frysztak - Brzostowianka Brzostek -
23.10.2012, 16:00 12 Wisłoka Dębica - MKS Dębica -
30.10.2012, 16:00 13 Brzostowianka Brzostek - Lechia Sędziszów Małopolski -
30.10.2012, 16:00 13 Błękitni Ropczyce - Strzelec Frysztak -
30.10.2012, 16:00 13 GLUKS Wola Mielecka - Rzemieślnik Pilzno -
30.10.2012, 16:00 13 LKS Ostrów - MKS Kolbuszowa -
30.10.2012, 16:00 13 LKS Pustków - Chemik Pustków -
30.10.2012, 16:00 13 MKS Dębica - Strażak Lubzina -
30.10.2012, 16:00 13 Monis Bielowy Strzegocice - Wisłoka Dębica -

 

wstecz